Novice

Predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro«

Erasmus, sofinancira EU

Predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro«

Spoštovani dijaki,

vljudno vas vabimo na zaključno predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro« v okviru projekta Erasmus+ 2024-1-SI01-KA122-VET-000197563.

Na dogodku bodo dijaki, udeleženci mobilnosti na Madžarskem (Budimpešta) in Malti, ter njihovi spremljevalci predstavili svoja doživetja, pridobljena znanja ter izkušnje iz praktičnega usposabljanja z delom v tujini. Dogodek bo potekal v ponedeljek 26.5.2025 ob 9.40 v učilnici 9.

Vaša prisotnost bo za dijake in mentorje izjemna podpora in priznanje za njihov trud. Vsi tisti, ki bi želeli sodelovati v prihodnje pa boste imeli priložnost spoznati potek projekta ter se prepričati, zakaj je Erasmus+ prava izbira za Vas.

 

Lepo vas pozdravljamo,

David Verlak, organizator projekta