Predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro«
23 maja, 2025 2025-05-23 15:24Predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro«
Spoštovani dijaki,
vljudno vas vabimo na zaključno predstavitev in druženje ob zaključku projekta Erasmus+ »Vključevanje za skupno dobro« v okviru projekta Erasmus+ 2024-1-SI01-KA122-VET-000197563.
Na dogodku bodo dijaki, udeleženci mobilnosti na Madžarskem (Budimpešta) in Malti, ter njihovi spremljevalci predstavili svoja doživetja, pridobljena znanja ter izkušnje iz praktičnega usposabljanja z delom v tujini. Dogodek bo potekal v ponedeljek 26.5.2025 ob 9.40 v učilnici 9.
Vaša prisotnost bo za dijake in mentorje izjemna podpora in priznanje za njihov trud. Vsi tisti, ki bi želeli sodelovati v prihodnje pa boste imeli priložnost spoznati potek projekta ter se prepričati, zakaj je Erasmus+ prava izbira za Vas.
Lepo vas pozdravljamo,
David Verlak, organizator projekta
