AktualnoNovice

Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Proslava 41

Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti

26. decembra praznujemo državni praznik, dan samostojnosti in enotnosti. Ob tej priložnosti so nam dijaki in dijakinje v četrtek, 22. 12. 2022, v Narodnem domu v Mariboru pripravili slovesno proslavo ob državnem prazniku. Spet smo videli, da našo šolo obiskuje ogromno nadarjenih in talentov polnih dijakinj in dijakov.
Času primerno pa so proslavo popestrili z božičnim vzdušjem.
Dijakinje, dijake in zaposlene so očarali odlični govorniki in govornice, ki so deklamirali Župančičevo Dumo, šolski pevski zbor, ki je obiskovalke in obiskovalce presenetil s plišastimi medvedki, šolski bend, saksofonist in odlične plesalke. Na proslavi pa niso uživali le gledalci, tudi nastopajoči so se na dogodku zelo zabavali.
Ob prihajajočem državnem prazniku vam čestitamo. Z veseljem in ponosom praznujte dan samostojnosti in enotnosti naše ljube Slovenije.
Želimo vam mirne in blagoslovljene božične praznike in srečno ter uspešno novo leto.
[envira-gallery id=”42538″]