Novice

Sodelovanje s starostniki v Domu pod Gorco

venček_Starostniki Pod gorco (3)

Sodelovanje s starostniki v Domu pod Gorco

Z dijaki 3. letnikov ARANŽERSKI TEHNIK smo izdelali klasični naviti venček iz brezovih vejic. Venček smo navili in ga okrasili z listki dobrih želja. Odnesli smo jim ga v dom, saj tudi letos ni bilo mogoče, da bi v tem koronskem času v živo izvedli delavnico in skupno druženje, kot je bil naš prvotni namen. Venček je lepo nastal in popestril njihove prostore.
[envira-gallery id=”39880″]