Poročilo šolskega tekmovanja iz matematike
11 maja, 2021 2021-05-11 10:16Poročilo šolskega tekmovanja iz matematike
POROČILO ŠOLSKEGA TEKMOVANJA iz MATEMATIKE – MEDNARODNI MATEMATIČNI KENGURU 2021
V četrtek, 22. aprila 2021 on 12.30 je potekalo šolsko tekmovanje iz matematike. Na njem sodelovalo 38 dijakov, ki so se nanj pripravljali skupaj s svojimi mentorji – učitelji matematike prof. Bračko in prof. Kremser.
Skupina B – srednje tehniške in strokovne šole
Najuspešnejša je bila Amanda Breznik, 2.a s 71,75 točk od 120 možnih.
| Število tekmovalcev | Prejemniki bronastih priznanj |
| 10 | Amanda Breznik, 2.a
Larisa Vuzem, 3.b Nina Šterbal, 1.b |
Skupina C – srednje poklicne šole
Najuspešnejša je bila Jasna Ramovš s 49,75 točk od 90 možnih.
| Število tekmovalcev | Prejemniki bronastih priznanj |
| 13 | Jasna Ramovš, 2.d
Ana Marija Lorenčič, 1.c |
Vsem tekmovalcem in mentorjem iskrene čestitke za dosežene rezultate.
Vodja tekmovanja B Vodja tekmovanja C
Špela Bračko, prof. Brigita Kremser, prof.